GDZIE WYEMITUJEMY TWOJĄ REKLAMĘ?

Reklama zostanie wyświetlona na polskich stronach takich jak Facebook.com, AutoCentrum.pl, dlastudenta.pl, infor.pl, menshealth.pl, prawnik.pl. i wielu innych. Znajdziecie ją przy artykułach, które czytają Wasi klienci. W ten sposób możecie dotrzeć do nich z ofertą, nawet jeśli w tym momencie nie szukają oni Twojego produktu bądź usługi.

Posiadasz stronę i chcesz zarabiać z Etarget? Zarejestruj się i umieść nasze reklamy!

 

dlastudenta.pl
Ogólnopolski portal studencki dlaStudenta.pl. Rozrywka, kultura, muzyka, studia, praca, stancje - wszystko czego potrzebuje student.

 

 

Autocentrum.pl
Wszystko o Twoim aucie. Od opinii i raportów spalania po listę jego słabych punktów i  przypomnienie o wymianie oleju. Od zdjęć i filmów po prognozę usterek i dane techniczne. o wymianie oleju. Od zdjęć i filmów po prognozę usterek i dane techniczne.

 

Infor.pl
portal prawno gospodarczy - prawo, finanse, życie, podatki, dziennik ustaw, wiadomości.

 

 

Prawnik.pl
Portal prawniczy dla osób zainteresowanych prawem. Baza prawników - adwokaci, radcowie prawni, notariusze. Baza sądów. Akty prawne.

 

 

MensHealth.pl
Informacje na temat fitnessu, siłowni, treningu siłowego, budowania mięśni, sportu, zdrowia, diety, odchudzania, seksu, związków, kariery, techniki, stylu, mody, przygody i sportów ekstremalnych

 

Facebook.com
Facebook to obecnie najbardziej popularny portal społecznościowy. Służy głównie do komunikacji, autokreacji, nawiązywania znajomości oraz publikacji zdjęć. Użytkownicy mogą dołączać do różnych grup np. w ramach szkoły, firmy czy lokalizacji geograficznej.

 

 

Lista wszystkich portali, na których może pojawić się Twoja reklama, znajduje się na tej stronie.

Co to jest Etarget?

Etarget - sieć reklamy kontekstowej. Zaletą jest darmowa emisja. Kilka groszy zapłacicie dopiero za klik - czyli za użytkownika Waszej strony.

W Polsce współpracujemy z ponad 550 partnerskimi stronami.    © 2002 - 2021 ETARGET SE