INTERNETOWA REKLAMA

Z reklamy internetowej korzystają wszyscy – od przedsiębiorców indywidualnych i małych firm do międzynarodowych korporacji i administracji publicznej. Szczególnie popularna jest ona ze względu na prostotę, szybkość i wygodę.

Łatwo

Jendoducho

W systemie Etarget każdy może zarządzać swoją kampanią reklamową. Wystarczy się zarejestrować, wykreować link, dodać słowa kluczowe, nastawić ceny i zapłacić. Nasz system poprowadzi Was przez wszystkie kroki tworzenia kampani, więc nie obawiajcie się, że coś będzie źle.

Szybko

Jendoducho

Kampanię reklamową możecie utworzyć sami, bez pomocy grafików. Jeśli wszystko będzie już gotowe a konto doładowane, od razu rozpocznie się Wasza emisja na wielu polskich stronach internetowych.

 

Wygodnie

Jendoducho

Rejestracja oraz emisja reklamy jest darmowa. Kilka groszy odejmiemy z Państwa kredytu w momencie, gdy użytkownik internetu kliknie na Wasz link. Płacicie jedynie za osoby zainteresowane waszą ofertą. Szczegółowe informacie dostępne będą w koncie w zakładce statystyki.

Efektywnie

Jendoducho

Internetowa reklama Etarget kieruje na Waszą stronę użytkowników internetu. To oznacza, że zauważyli oni Wasz link oraz na niego kliknęli. Jeśli chcesz wiedzieć, czy wykonali pożądaną czynność, możesz skorzystać z funkcji śledzenie konwersji.

Kompleksowo

Jendoducho

Na Słowacji potrafimy dotrzeć do 90% Słowaków korzystających z internetu. Polecamy Państwu system Etarget nawet jeśli planujecie skorzystać z  reklamy bannerowej albo korzystacie już z reklamy w wyszukiwarce.

Variabilne

Jendoducho

Potrzebujecie chwilowo zwiększyć ruch na webstronie? Chcecie wzmocnić świadomość Waszej marki, produktu lub usługi? Bądź chcecie wyprzedać zapasy magazynowe? Reklamę Etarget dostosować możecie do swoich potrzeb.

 

Posiadasz  stronę internetową i chcesz zarabiać z Etarget?

Co to jest Etarget?

Etarget - sieć reklamy kontekstowej. Zaletą jest darmowa emisja. Kilka groszy zapłacicie dopiero za klik - czyli za użytkownika Waszej strony.

W Polsce współpracujemy z ponad 550 partnerskimi stronami.    © 2002 - 2021 ETARGET SE