PRACOWNICY


 

Marcel Vašš Chief Executive Officer

Studiował na Uniwersytecie Ekonomicznym, kierunek zarządzanie i marketing. Po ukończeniu szkoły wyższej był aktywny w wielu dziedzinach np. media, mechanizacja. Został Dyrektorem ds. Zarządzania i Marketingu w firmie MBC, która zajmuje się bazami danych. Obecnie jest na tej samej pozycji w Etarget. Odpowiedzialny za rozwój firmy na słowackim, czeskim i węgierskim rynku.

 

 

Nora Kováčiková Chief Financial Officer

W roku 2000 skończyła studia ekonomiczne na Uniwersytecie w Bratysławie kierunek finanse, bankowość i inwestowanie. Po ukończeniu wyższej szkoły pracowała w banku ING jako NBS reporting & Retail office. Od listopada 2003 pracowała jako Deputy of Financial Manager w COMMERBANK AG, oddział zagranicznej banki. Od czerwca 2005 zajmowała pozycje post ASSOCIATE & ADVISORY w PricewaterhouseCoopers, s.a., kierunek sektor finansowy, potem niepubliczny sektor . Obecnie jest na stanowisku dyrektora finansowego w Etarget.

 

 

Martin Vašíček IT and Development Manager

W roku 2002 ukończył studia na Wydziale Matematyki, fizyki i informatyki na Uniwersytecie Komenskiego w Bratysławie kierunek informatyka. Podczas studiów pracował jako programator na IT oddziale w ośrodku słowackiej poczty. Dwa lata pracował jako programator dla firmy ICL. Od konca roku 2001 pracuje w zakresie projektów e-biznes. Obecnie pracuje na stanowisku głównego konstruktora w ETARGET, gdzie był jednym z pierwszych pracowników.

Co to jest Etarget?

Etarget - sieć reklamy kontekstowej. Zaletą jest darmowa emisja. Kilka groszy zapłacicie dopiero za klik - czyli za użytkownika Waszej strony.

W Polsce współpracujemy z ponad 550 partnerskimi stronami.    © 2002 - 2021 ETARGET SE